Evde Fizik Tedavi

Evde fizik tedavi

Evde fizik tedavi hizmeti evinde profosyonel tedavi almak isyenler için fizyoterapistler tarafından uygulanan tüm uygulamaları içerir.Evde fizik tedavi hizmetiyle hasta erken dönemde tedaviye başlamış olur.Hastane ortamının iticiliğinden uzak kendi evinde güvenli bir şekilde hem takip edilmiş hem de tedavisi yapılmış olur.

Evde fizik tedavi hareketleri

Tedavi ve Egzersiz içeren tüm uygulamalar sadece tanıya özgü değil kişiye özel dir.Bu yüzden herhangi bir yerde gördüğünüz egzersizleri, terapileri uygulamak size ciddi zararlar verebilir.Diploması olmadan bu uygulamaları yapmak insan sağlığını olumsuz etkileyeceği için yasal suçtur.

Evde fizik tedavi cihazları

Tanı ve kişiye özel kullandığımız cihaz ve materyaller: Kontraksiyon ve Tens cihazı, Jobs cihazı, Coldpack-Hotpack, İzoflex bant, kuru iğne, Kinezyolojik bant, Flaster, Denge topu, Ağırlık, manuelterapi için gerekli olan materyallerdir.Kontraksiyon ve Tens cihazı kullanım süresi ise fonksionel kapasiteye göre 15-30 dakika arasındadır.

Evde fizik tedavi seans ücreti

Evde fizik tedavi seans ücreti nin sabit bir ücreti yoktur.Hastanın tanısı, yaşı, kilosu, daha önceki hastalıkları, ameliyatları, fonksiyonel düzeyi, tedavisi için gerekli olan cihazları seans ücretini etkiler.Ancak detaylı bir değerlendirme sonrası seans ücreti belirlenir.

Evde fizik tedavi seans süresi

Seans süresi hastanın fonksiyonel kapasitesine bağlıdır.Ancak değerlendirmeden sonra belirlenebilir.Genellikle 40-60 dakika arasındadır.Seans sıklığı ise hastanın tanısına ve yapılacak olan uygulamalara bağlıdır.

2012 yılından itibaren hizmetinizdeyiz.

-Lütfen Randevu Alınız-

Mehmet akif caddesi no:101 izmir turkey

Tel://+905071355235

yusufrasitvarlik@gmail.com