Fizik Tedavide İlk Müdahale

Fizik tedavide ilk müdahale fizik tedavide tek seansta rahatlamayi amaclar.Ani ağrıyla veya hareket kisitliligiyla beliren bütün mekanik problemler için tercih edilebilir. Fizik tedavide ilk müdehaleManuelterapi yöntemlerinden ve egzersizlerden oluşur.

Genellikle İlk seansta belirgin derecede rahatlama hissedilir.Genellikle diyoruz çünkü kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Öyle ameliyat öncesi imzalatilan belgelerdeki gibi ölürseniz sorumluluk kabul etmiyoruz diyebileceğimiz bir risk veya komplikasyon söz konusu olmadığı için erken dönemde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Özellikle yoğun iş temponuz veya vakit probleminiz var ise bu hizmet sizler içindir. Günümüzde bu rahatsızlıklar için ne yazık ki detaylı emarlar çektirilmekte, vakit kaybı yaşandıkça vaka patolojilestirilmektedir.

Bu noktada tablo bu kadar kötü değilken hicbir komplikasyonu ve riski olmayan manuelterapi tercihinin yapılması kötü giden bu tablonun önüne geçmektedir.

İyileşmesi 1 ve 3 seans arasında değişen bu vakaları: Bel tutulması, (sacroilliac disfonksiyon) Boyun ve Omuz tutulmasi, ani kalça ve bacak ağrısı, çıkık vakası, ilerlememiş donuk omuz vakası, fibromyalji olarak sıralayabiliriz.

Emar gibi zararlı görüntüleme yöntemlerine maruz kalmadan, medikal ve enjeksiyon tedavisi olmadan, en kısa zamanda ve güvenli bir sekilde manuelterapi ile evinizde sağlığınıza kavusabilirsiniz.

↓Örnek Vakalar↓

BEL AGRISINA NE İYİ GELİR ?

Bel kilitlenmesi nasıl açılır ?

Bel fıtığına ne iyi gelir ?

Bel ağrısına nasıl geçer ?

Sosyal medyada ve tvlerde gösterilen egzersizleri yapmak doğru mu ? 

Mehmet akif caddesi no:101 buca izmir

yusufrasitvarlik@gmail.com